Ofertat e ditës

Zanetti - Smart Multicooker

Zanetti nuk është luks, është domosdoshmëri!

9 995 Lekë 19 990 Lekë -50%

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese agrumesh Inoksi

13 990 Lekë 19 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese Agrumesh Profesionale

13 990 Lekë 19 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese agrumesh manuale + Gote

6 990 Lekë 11 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Pajisje Buke DSP

Pajisje buke DSP me më shumë programe se gjithë të tjerat!Pajisja ideale për të bërë bukë të...

11 990 Lekë 14 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Masazhues fytyre - Energy Bar

Masazhuesi i fytyres qe ju stimulon qarkullimin e gjakut dhe prodhimin e kolagjenit do te jete...

1 590 Lekë 1 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Mbajtese Enesh

1 790 Lekë 2 490 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Smoothie DSP 2 ne 1

4 490 Lekë 5 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Pastrues lekure me vakum - DSP

Ky pastrues ju mundeson lekure te paster, te bute dhe plot shkelqim.

2 790 Lekë 3 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

SMART FITNESS & TONING -EMS

"EMS eshte e pandashme nga stervitja ime ditore" - CR7 Pajisja Inovatore EMS (Electric Muscle...

1 990 Lekë 4 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Xiaomi Redmi 5A 2/16

Global Version Xiaomi Redmi 5A, 2GB RAM, 16GB ROM, Ekran 5.0" HD, Smartphone Snapdragon 425 Quad...

12 990 Lekë 14 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Set Hot Shapers - Brez dhe Strece

2 490 Lekë 3 490 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Set per Depilim me Dyll

1 990 Lekë 2 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Tenxhere Multicooker MONTECASA

DHURATE: Recetat e gatimit Sita e gatimeve me avull

5 990 Lekë 7 490 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Hekur Max

3 490 Lekë 5 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese DSP KJ3003

6 490 Lekë 9 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese Shege dhe portokalli

6 490 Lekë 9 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Tenxhere guri me kapak inoksi dhe qelqi...

Tenxhere Guri me kapake inoksi dhe xhami20 cm - 1,790 Leke24 cm - 1,990 Leke26 cm - 2,290 Leke28...

1 790 Lekë 2 400 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Hekur Rrobash Max

3 490 Lekë 5 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Më të shitura

produkte të rastit

Hekur Max
3 490 Lekë 5 990 Lekë
Kufje me Bluetooth - Remax T7
1 990 Lekë 2 490 Lekë
Power Magnetic Posture Support
1 290 Lekë 1 990 Lekë
Set Tiganësh Guri – Orange Stone
3 990 Lekë 4 990 Lekë
Zanetti - Smart Multicooker
9 995 Lekë 19 990 Lekë -50%
Set Brez & Streçe Hot Shapers
2 490 Lekë 3 490 Lekë
Xiaomi Mi 4c-2GB/16GB
23 990 Lekë 29 990 Lekë
Makinë Qethëse Dixhitale Gm-801
2 990 Lekë 4 990 Lekë
Smoothie DSP 2 ne 1
4 490 Lekë 5 990 Lekë
Tenxhere Multicooker MONTECASA
5 990 Lekë 7 490 Lekë
Doogee Mix Lite
15 990 Lekë
Makine Qethese 8ne1
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Shtrydhëse Imaco JE26FC
7 990 Lekë 11 990 Lekë
Xiaomi Mi5 – 3GB/32GB
37 490 Lekë 44 990 Lekë
Skuter Balancues Hoverboard Smart
34 990 Lekë 39 000 Lekë
Korrigjues Hunde
790 Lekë 1 990 Lekë
Hot Shapers -Streçe Treçerekshe
1 490 Lekë 2 990 Lekë
Instyler Wet 2 Dry
3 990 Lekë 4 490 Lekë
Reçipeta silikoni Push-Up
1 790 Lekë 2 490 Lekë
Xiaomi Redmi 3
22 990 Lekë 26 990 Lekë
Depilator KEDA 3në1
2 790 Lekë 3 990 Lekë
Blender DSP 2në1
4 490 Lekë
Pajisje Buke- First Austria
11 990 Lekë 14 990 Lekë
Hekur Rrobash Max
3 490 Lekë 5 990 Lekë
Set Për Depilim Me Dyll
1 990 Lekë 2 790 Lekë
Zierëse Me Avull (Me 2 Kate)
2 490 Lekë 2 990 Lekë
Hekur Rrobash HAEGER
4 490 Lekë 6 990 Lekë
Trupore Hot Shapers
1 790 Lekë 2 990 Lekë
Tostier Ariete
3 490 Lekë
Krehër Elektrik
2 990 Lekë 5 990 Lekë
Fshese me Korent-First Austria
10 490 Lekë 13 990 Lekë
Tostier Sokany
2 490 Lekë
Controller (Leve)
1 490 Lekë 1 990 Lekë
Mbajtese Enesh
1 790 Lekë 2 490 Lekë
Hekur Rrobash DSP
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Set Thikash Profesional
3 790 Lekë 4 990 Lekë
Mp3 Per Makine Me Bluetooth X7
2 190 Lekë 3 490 Lekë
Fshesë Me Korent JINKE
9 990 Lekë 11 490 Lekë
Boks me Bluetooth Q3
2 490 Lekë 3 490 Lekë
Android Tv Box
5 990 Lekë 7 990 Lekë
Solette Gel për thembrat
990 Lekë 1 990 Lekë
Shtrydhese agrumesh manuale + Gote
6 990 Lekë 11 990 Lekë
DOOGEE F5 4G DUAL SIM
20 990 Lekë 23 990 Lekë
Depilator Yes Finishing Touch
1 990 Lekë 2 990 Lekë
Hekur Rrobash SCARLETT
1 490 Lekë 1 990 Lekë
Xiaomi Mi Max-3GB/16GB
29 990 Lekë 33 990 Lekë
Multi Cooker Vitek
6 500 Lekë
Xiaomi Redmi 5A 2/16
12 990 Lekë 14 990 Lekë
Kombinat Ushqimi 7 ne 1 - DSP
5 990 Lekë 7 990 Lekë
Depilator Gemei 3 Në 1
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Instyler Rotating Iron
2 990 Lekë 4 990 Lekë
Set per Depilim me Dyll
1 990 Lekë 2 990 Lekë
Xiaomi Note 4X 3/32
19 990 Lekë
Pajisje Ekspresi
11 990 Lekë 14 990 Lekë
Tostier Ariete
2 990 Lekë
Kosmo-Disk Classic
1 090 Lekë 1 990 Lekë
Hekur Vertikal - Sokany
3 990 Lekë 5 490 Lekë
Maskë E Zezë
790 Lekë 1 990 Lekë
Tostier & Zgarë Sokany
3 990 Lekë 4 990 Lekë
Zbardhues Dhëmbësh Luma Smile
1 290 Lekë 2 290 Lekë

Latest posts

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale