Më të shiturat

Blog navigation

Blog categories

Latest posts

Trupi Gjenden 44 produkte.

për faqe
 • 43 490 Lekë Në stok
  43 490 Lekë

  I përshtatshëm për t'u përdorur në shtëpi.I shpejtë, mënyrë pa dhimbje për të eleminuar qimet brenda 12 javësh.E njëjta teknologji e përdorur në klinikat profesionale, synon sipërfaqe më të mëdha se lazeri. Përfshihen 3 depozita rezervë.Garanci 2 vjet.

  Në stok
 • 5 490 Lekë Në stok
  5 490 Lekë

  Fletë metalike fleksibël për njv rruajtje më të rehatshme.Dy fletë metalike në një kokë.Prerëse preçize qimesh për t'i dhënë finesë qethjes pamjes tuaj.Dizajn ergonimik.40 minuta kohë pune pa kordon.16 orë kohë karikimi.Pa kordon.Mrojtëse.2 vjet Garanci.

  Në stok
 • 1 490 Lekë Në stok
  1 490 Lekë

  Material 82% polyester, 14% spandex.Te dizenjuara sipas këndvështrimit Kinesiologjik për të mbrojtur gjymtyrët nga sforcimet dhe për ti dhënë stabilitet gjatë aktivitetit të lartë fizik.Efektivitet i lartë.Shmang çdo dëmtim dhe dhimbje muskulare.

  Në stok
 • 2 790 Lekë 3 990 Lekë Në stok
  2 790 Lekë 3 990 Lekë

  Depilator KEDA 3 në 1 Kokë për shkulje nga rrënjaKokë për prerje të qimeve në zona delikateKoke dyshe për pastrimin e këmbëvePërdoret me karikimKoka që mund të lahen me ujë të rrjedhshëm

  Çmim i reduktuar!
  Në stok
 • 2 490 Lekë 3 490 Lekë Në stok
  2 490 Lekë 3 490 Lekë

  Ju bën të djersisni 4 herë më shumë dhe të humbisni kilogramë të tepërt.Mund ta përdorni në shtëpi kur jeni duke bërë punë, duke ndenjur përpara TV apo kompjuterit, duke kryer aktivitet fizik etj.Dizenjuar për te gjitha moshat.Materiali: Neotex.

  Në stok
 • 1 990 Lekë Në stok
  1 990 Lekë

  Kjo veshje eshte e perbere nga 12 pllakeza me thurje te vecante ne pjesen e barkut qe ushtrojne presion ne bark dhe i japin barkut pamjen e deshiruar. Permasat Gjendje Relaksi dhe HapjeS Chest: 27-62cm Length: 58-145cmM Chest: 34-76cm Length: 58-145cmL Chest: 40-82cm Length: 58-145cmXL Chest: 46-96cm Length: 60-153cmXXL Chest: 52-108cm Length:...

  Në stok
 • 1 790 Lekë 2 990 Lekë Në stok
  1 790 Lekë 2 990 Lekë

  Kjo trupore ju ndihmon te djersini 4 here me shume, per shkak te materialit Neotex. Mund t'i vishni kurdo: duke ndenjur, duke kryer aktivitet fizik etj.

  Në stok
 • 9 990 Lekë Në stok
  9 990 Lekë

  Depilatori nuk rrëshket mbi asnjë qime pa e shkulur atë.40 piskatore.Kokë që pret qimet që në rrënjë.Impulse drite për të parë edhe qimet më të imta.Kokat jane lehtësisht të lëvizshme dhe mund të lahen.Kokë hidratuese me përmbajtje Aloe Vera.Kokë e cila pret qimet e imëta në zona delikate.Lëkurë e lëmuar deri në 4 javë.2 nivele shpejtësie.Furçë pastrimi...

  Në stok
 • 2 290 Lekë 2 990 Lekë Në stok
  2 290 Lekë 2 990 Lekë

  Depilatori me pe ju dhuron fytyrën e pastër e të lëmuar që gjithmonë keni dëshiruar. Heq me pe qimet dhe pushin në fytyrë.Nuk krijon irritime dhe shenja në fytyrë.Përdoret edhe në pjesë të tjera të trupit.Praktik dhe shumë funksional.Punon me bateri dhe karikim.Kutia përfshin: makinën, fijen, karikuesin.

  Çmim i reduktuar!
  Në stok
 • 1 990 Lekë 2 990 Lekë Në stok
  1 990 Lekë 2 990 Lekë

  Kostumi Sauna ju ndihmon të hubisni peshë pa u sforcuar. Humbisni peshë pa u sforcuar.Material me permbajtje plastike.Largon toksinat nga trupi me ane te djersitjes.One size, ju pershtatet te gjitha masave.

  Në stok
 • 1 490 Lekë 2 990 Lekë Në stok
  1 490 Lekë 2 990 Lekë

  Streçet Hot Shapers ju ndihmojnë të humbisni peshë dhe të keni këmbe të bukura e të tonifikuara. Materiali: Neotex, ju ndihmon të djersini 4 herë më shumë.Përthithin djersën.Mund të mbahen veshur si streçe të thjeshta në shtëpi, kur dilni shëtitje, në palestër etj.Janë shumë komode dhe të dizenjuara që të rrinë ngjitur pas trupit.Këshillohet të lahen me...

  Në stok
 • 1 990 Lekë 2 490 Lekë Në stok
  1 990 Lekë 2 490 Lekë

  Hot Shapers Kanatjere e Plote Unisex, për meshkuj dhe për femra. Masa të disponueshme: S, M, L, XL, XXL, XXXL.Ju ndihmon të bini në peshë.Ndihmon në krijimin e belit, muskujve dhe barkut që ju dëshironi.Rekomandohet të lahet me dorë pas çdo përdorimi.Sugjerohet që përdorimi i kanatjeres të shoqerohet me një dietë të shëndeteshme.Material Neotex

  Çmim i reduktuar!
  Në stok
Shfaqur 13 - 24 e 44 artikujve

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale