Më të shiturat

Blog navigation

Blog categories

Latest posts

Veshje Gjendet 1 produkt.

  • 1 990 Lekë Në stok
    1 990 Lekë

    Kjo veshje eshte e perbere nga 12 pllakeza me thurje te vecante ne pjesen e barkut qe ushtrojne presion ne bark dhe i japin barkut pamjen e deshiruar. Permasat Gjendje Relaksi dhe HapjeS Chest: 27-62cm Length: 58-145cmM Chest: 34-76cm Length: 58-145cmL Chest: 40-82cm Length: 58-145cmXL Chest: 46-96cm Length: 60-153cmXXL Chest: 52-108cm Length:...

    Në stok
Shfaqur 1 - 1 e 1 artikulli

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale