Peshore Dore Elektronike

Produkt i ri

1 290 Lekë

Peshore elektronike për përdorim të shpejtë dhe praktik.
Material Cilësor.
Funksionon me bateri.
Kapacitet maksimal: 40 Kg
Ekran LCD
Precizion i lartë.
Tregues i baterisë.

shpërndaje

    8 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale