Qese Plastike Vakumi

Produkt i ri

690 Lekë

-300 Lekë

990 Lekë

Qese plastike Vakumi për të krijuar sa më shumë hapësirë. Lironi vendin në dollap dhe në valixhet tuaja!

shpërndaje

    8 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale