Remax Llampë Tavoline Me Dritë LED + Orë Dixhitale

Produkt i ri

4 990 Lekë

Llampë Tavoline Led dhe dritë nate shumëngjyrëshe e cila mund të përdoret dhe si dritë nate. Baza ndryshon ngjyrën, sipas deshirës ose mund ta lini të ndryshojë vetë ngjyrën. Perfekte për në dhomë gjumi apo në tavolinën e punës. Teknologjia LED ju mundëson jetëgjatësi maksimale me një karikim. Gjithashtu niveli i ndriçimit është i kontrollueshëm në detaj ashtu si edhe ngjyra e tij.

shpërndaje

    8 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale