Pishinë Për Fëmijë Me Ajër INTEX

Produkt i ri

8 990 Lekë

Marka: Intex
Kapaciteti (ne Litra): 466 L
Permasat (cm): 185 x 180 x 53 cm

Më shumë detaje

shpërndaje

Me ajer, ne forme te veçante si yll me disa shtresa
Me mbrojtje shtese per femije mbi 6 vjeç
Per ditet e nxehta te veres dhe sa me shume argetim
E lehte per tu montuar, çmontuar per sezonin tjeter

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale