Syze Për Zhytje

Produkt i ri

890 Lekë

Nje nga aksesoret me te pelqyer te sezonit te veres jane syze per zhytje.
Lentet e syzeve jane material polikarbonat, te lehta dhe rezistente.
Gjatesia e rripit eshte e rregullueshme per tu pershtatur me madhesine e kokes.
Syzet jane te pershtateshme per moshat mbi 3 vjec.

shpërndaje

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale