Ventilator dekorues me ujë

Produkt i ri

1 990 Lekë

Produkti perfekt për ditë të nxehta vere.
Mund të përdoret në zyrë, në shtëpi, punë etj.
Karikohet me fishë USB dhe funksionon me bateri.
Kapaciteti i baterisë 2000 mAh
Kohëzgjatje e baterisë deri në 1 orë
Kapaciteti i enës së ujit : 35ml
Pesha : 254 g

shpërndaje

Kapaciteti0.035 L
Pesha0.254 Kg
Kapaciteti Baterise2000 mAh

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale