Ore Muri Family me 8 foto

Produkt i ri

2 890 Lekë

shpërndaje

Ora e murit FAMILY nga koleksioni QUARTZ është projektuar të jetë një pjesë e bukur dhe funksionale. Kjo orë muri është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj me 8 korniza fotosh. Orë me profil të hollë, fushë dhe strukturë të bardhë është mundësuar nga 1 bateri AA (përfshihet).

Permasat: 33x33x3.5cm

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale