Pasqyre muri SALVADOR

Produkt i ri

1 590 Lekë

shpërndaje

Kjo pasqyrë muri është ideale për salla, në hyrje ose banjo. Ndihmon për ti bërë zonat e vogla të duken më të mëdha dhe më me shumë shkëlqim. Jepini ambjenteve tuaja gjallëri dhe stil me pasqyrën elegante nga Home Style.

  • Gjerësia : 26cm
  • Thellësia : 3cm
  • Lartësia : 45cm
  • Materiali i kornizës : PVC

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale