Pasqyre "pike loti" Zmadho

Pasqyre "pike loti"

Produkt i ri

1 520 Lekë

shpërndaje

Një pasqyrë e këndshme, pa kornizë që i shton veçantinë ambientit të shtëpisë suaj.Konturet anësore të pasqyrës kanë formë elegante, me stil modern, të cilat kombinohen më së miri me formën dhe nuancat e ngjyrave. Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë.

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale