Aeroterm First Austria

Produkt i ri

10 900 Lekë

Aerotermi përdoret për të ngrohur ambientin në dimër dhe për ta freskuar atë në verë.

Më shumë detaje

shpërndaje

Aerotermi përdoret për të ngrohur ambientin në dimër dhe për ta freskuar atë në verë.


Fuqia: 1000 Watt/ 2000 Watt
Fletë të lëvizshme
Pult i përfshirë
Programohet edhe me kohë
Kursen energjinë
Mbulon 25 metra katrorë
Termostat mbrojtës nga mbinxehja
Lehtësisht i lëvizshëm në ambjente të ndryshme

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale