Aeroterm DIxhital Renova - PTC2000F

PTC2000F

Produkt i ri

9 990 Lekë

shpërndaje

Fuqia1000/2000 Watt
Garancia6 muaj
PllakaQeramike
MaterialiPlastike
Permasat65x30x35 cm
Temperatura Maksimale49°C

Aeroterm qeramike Renova me ekran dixhital, tregues i temperatures.

Perdoret ne dimer si ngrohes dhe ne vere si freskues.

Fuqia: 1000/2000 Watt

Opsioni Swing per flatra te levizshme.

Opsioni Timmer per te vendosur kohen nga 0.5 - 7.5 ore.

Me pult te perfshire.

Temeratura: 10 - 49 grade Celcius.

Mbulon 25 m katror ose 60 m kub.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale