Hekur Rrobash SURKER

YPZ-8688

Produkt i ri

3 990 Lekë

shpërndaje

Hekur rrobash Surker me fuqi avulli 2200 Watt.

Hekurosje Horizontale dhe Vertikale

Pllake me veshje te dyfishte qeramike

Anti-rrjedhje

Anti-kalkare

Vete-pastrim

Kordon qe rrotullohet 360 grade

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale