Furce Remington B85R28B

Produkt i ri

1 790 Lekë

Furce rrumbullake per volum dhe onde te buta e me shkelqim.


Diametri 60 mm.
Fije te forta me permbajtje maske zbutese qe clirohet gjate stilimit.
Koka prej qeramike e veshur me turmaline shkurton kohen e tharjes se flokeve.
Teknologjia e perdorur zgjat kohen e qendrimit te stilimit ne floke.
Floke te buta edhe gjate diteve me lageshtire.
Doreze druri e lyer.
Garancia 2 vjet.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale