Furçe Remington B97TEU

Produkt i ri

1 990 Lekë

Furçë Profesionale Remington.


I jep shkëlqim dhe volum flokëve.
Veshje qeramike.
Krijuar me kujdes për të mbrojtur skalpin e kokës nga dëmtimi.
Gjithashtu furça stimulon qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës, duke ndihmuar kështu edhe në rritjen e flokëve.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fije natyrale të cilat hidratojnë flokët pa qënë nevoja të përdorni produkte stilimi shtesë.
Ideale për të ndarë flokët në seksione, për t'iu dhënë atyre volum dhe stil.
Eleminon elektrizimin.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale