Instyler Rotating Iron

Produkt i ri

2 990 Lekë

-2 000 Lekë

4 990 Lekë

SUPER STILUESI Rotating Iron 1, 2, 3, 4...
Të drejta, kaçurrela, me volum apo me onde?


I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
E thjeshtë dhe e shpejtë në përdorim.
Cilindër automatik vetë-rrotullues.
Jepini formën që dëshironi flokëve (të drejtë ose me onde)

Më shumë detaje

shpërndaje

3 nivele nxehtësie: High/ Medium/ Low/ OFF
Fiket automatikisht pas 30 min nëse nuk përdoret.
Nxehtësi deri në 195 gradë Celcius.
Nxehet në vetëm 30 sekonda.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale