Zbritje! Krehër Elektrik Zmadho

Krehër Elektrik

Produkt i ri

2 990 Lekë

-3 000 Lekë

5 990 Lekë

Drejtuesi i flokëve ju ndihmon të arrini krehjen e dëshiruar në shumë pak minuta dhe pa asnjë vështirësi.


Largon jonet negative dhe nuk elektrizon flokët
Nxehet në vetëm pak sekonda
Nxehtësi deri në 230 gradë C
Qeramikë
Ekran dixhital LCD
E thjeshtë në përdorim
Mbyllje automatike pas përdorimit

Më shumë detaje

shpërndaje

EkranLCD
Nxehtësi230 gradë C

*Sugjerohet për për të gjitha llojet e flokëve: të drejta, me onde, kaçurrela, me rrica, të dendura, të dekoloruara, të dëmtuara etj.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale