Makine Qethjeje Remington HC5150 E51 Cord/ Cordless

Produkt i ri

5 790 Lekë

Makinë qethjeje Remington HC5150 E51 Cord/ Cordless


Tehe çeliku me teknologji të avancuar.
Tehe me vetëmprehje.
2 krehëra me 15 nivele të stakueshme gjatësie (3 – 42 mm).
Përdoret me dhe pa kordon.
30 minuta kohë pune me bateri.
Dritë treguese mbi karikimin.
Garancia 2 vjet.

shpërndaje

Orë pune30 min
Garancia2 vjet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale