Makinë Qethjeje Remington PG6050 E51 All In One Grooming Zmadho

Makinë Qethjeje Remington PG6050 E51 All In One Grooming

Produkt i ri

9 190 Lekë

Tehe prej çeliku të pandryshkshëm.
Tehe me vetëmprehje.


5 koka të bashkangjitura:
Për vija fikse.
Për të prerë qimet sa më shkurt (0.2 mm)
Për të prerë qimet në zona delikate (veshë, hundë)
Për të prerë qimet në mënyrë lineare në gjithë trupin.
Për të rruajtur fytyrën.

Më shumë detaje

shpërndaje

Orë pune40min

8 krehëra për gjatësi të ndryshme floku (1.5 - 16mm)
Karikim me portë USB (fishe me kokë USB-je e përfshirë)
Me dhe pa korgon, deri në 40 minuta kohë pune me bateri.
Indikator karikimi me drite.
Kokat mund të lahen.
Kambalec për t'u përdorur gjatë karikimit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale