Makine Remington NE3150 E51 Linear Ne Clipper Zmadho

Makine Remington NE3150 E51 Linear Ne Clipper

Produkt i ri

1 290 Lekë

Rregulloni pamjen tuaj me makinën Trimer Remington NE3150


Heq lehtësisht qimet e padëshiruara në veshë dhe në hundë.
Eshtë shumë i lehtë, kështu që mund ta mbari kudo, edhe në udhëtime.
Kokë lineare për veshë, hundë dhe vetull.
Mund të lahet, për pastrim më të shpejtë.
Brisqe të testuara klinikisht që nuk e irritojnë lëkurën.
Kërkon një bateri 1 AA.

shpërndaje

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale