Makinë Rroje Remington MB4110

Produkt i ri

10 490 Lekë

Shumë e lehtë për t'u përdorur.
Ka një krehër të vecantë për mikro përcaktim që ju lehtëson përdorimin.
Shumë shpejt mund të arrini rezultatin e duhur .
Materialet nga të cilët përbëhet është titaniumi dhe kromi , që i bën thikat më të mprehta.

Më shumë detaje

shpërndaje

Orë pune40min

Mund të karikohet edhe nga kompjuteri juaj nëpërmjet një lidhje USB.
Thika vetë-mprehëse.
Pret qimet me saktësi në nivele të ndryshme nga 0.4mm deri në 5.5mm.
Mund të përdoret deri në 40 minuta me bateri.
Koka mund të lahet lehtësisht.
Çantë për mbajtjen e makinës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale