Pjastër Remington S1400 E51 210 Zmadho

Pjastër Remington S1400 E51 210

Produkt i ri

2 990 Lekë

Pjastra Remingtone S1400 E51 Ceramic 210 ju ndihmon të stiloni flokët tuaj në pak minuta.


Pllaka qeramike.
Temperaturë maksimale 210°C.
Gati në 30 sekonda.
Kordoni rrotullohet 360 gradë.
Gjatësia e kordonit 1.8 m.
Flokë të drejtë ose onde me volum dhe shkëlqim.

shpërndaje

Nxehtësi210 gradë C
PllakaQeramike

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale