Pjastër Remington S1450 E51 Ceramic 215

Produkt i ri

3 490 Lekë

Stiloni flokët tuaj duke iu dhënë butësi dhe shkëlqim me pjastrën Remington S1450 E51.


Temperatura maksimale 215 °C.
Pllaka qeramike.
Gati për t'u përdorur pas vetëm 30 sekondave.
E përshtatshëm për t'u marrë me vete në udhetime të ndryshme.
Gjatësia e kordonit 1,8 m.
Garancia 2 vjet.

shpërndaje

Nxehtësi210 gradë C
PllakaQeramike

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale