Pjastër Remington S3500 E51 CERAMIC SLIM 230

Produkt i ri

5 990 Lekë

Pjastër Remington S3500 Slim me pllaka qeramike për flokë të shëndetshëm.


Vetëm 15 sekonda dhe pjastra është gati për t'u përdorur.
Disa nivele temperature për të zgjedhur të duhurën në varësi të llojit të flokut.
Shumë e lehtë për t'u përdorur.

Më shumë detaje

shpërndaje

PllakaQeramike

Temperaturë maksimale 230°C.
Gati për t'u përdorur pas vëtem 30 sekondave.
Gjatësia e kordonit 1.8m .
Fiket në mënyrë automatike.
Gjatësia e pllakave 110 mm ju ndihmon që të stiloni flokët në një kohë më të shkurtër.
Garancia 2 vjet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale