Pjastër Remington S6505 E51 Pro Sleek And Curl

Produkt i ri

7 290 Lekë

Dizajn i harkuar i përshtatshëm për flokë të drejta dhe onde.
Pllaka qeramile -75% më të lëmuara*
Temperatura varion nga 150ºC - 230ºC
Funksion bllokimi temperature.
Gati për t'u përdorur pas 15 sekondash.
Gjatësia e pllakave 110 mm.
Fiket automatikisht pas 60 minutash.
Kordon që rrotullohet.
Veshje rezistente ndaj nxehtësisë.

shpërndaje

Gjatësia110 mm
Nxehtësi150 - 230 gradë C
PllakaQeramike

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale