Pjaster Sokany HS-930

Produkt i ri

2 590 Lekë

Pjastra ideale për flokë të drejta dhe kaçurrela.


Pllaka qeramike.
E dizenjuar te përdoret edhe si stilues.
Buton On / Of.
Kontroll manual i temperaturës.
Temperatura maksimale 230 °C.
Ekran LED me tregues të temperaturës aktuale.
Sistem mbylljeje manuale falë një butoni në fund.
Kordon i rrotullueshëm që ju lejon ta varni fale unazës.

shpërndaje

EkranLCD
Nxehtësi230 gradë C
PllakaQeramike

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale