Pjater Remington S9500 E51 Pearl Straightener

Produkt i ri

12 490 Lekë

Pjastra më e mirë që keni parë deri më sot, eleminon dëmtimin në maksimum dhe ju ndihmon të keni flokë të shëndetshëm, të bukur e me shkëlqim në pak minuta.


Pllaka qeramike me veshje prej perle.
8 herë më të lemuara*
stilimi qëndron 5 herë më gjatë*
Temperatura 150°C - 235°C

Më shumë detaje

shpërndaje

Nxehtësi150 - 235 gradë C
PllakaQeramike

Gati për t'u përdorur pas 10 sekondave.
Gjatësia e pllakave 110 mm.
Veshje rezistente ndaj nxehtësisë.
Çelës bllokimi temperature.
Gjatësia e kordonit 3 m.
Garancia 2 vjet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale