Stilues Flokësh GM-2933

Produkt i ri

2 490 Lekë

-800 Lekë

3 290 Lekë

Stiluesi i bën flokët tuaj të bukur e të shëndritshëm dhe kaçurrelat tuaja ngjajnë natyrale.


Cilindra qeramike.
Gati për t'u përdorur pas 45 sekondash.
I mban flokët të butë dhe natyralë pas stilimit.
I përshtatshëm për të gjithë llojet e flokëve.
Temepratura: 130 °C -210 °C.

shpërndaje

Nxehtësi140 - 210 gradë C
PllakaQeramike

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale