Tharëse Flokësh Remington D2400 E51 TRAVEL DRYER 1400

Produkt i ri

3 290 Lekë

Merreni tharësen tuaj me vete kudo që udhëtoni.


Fuqia 1400 W.
Dorezë që përthyhet dhe nuk zë vend.
2 nivele nxehtësie.
2 nivele shpejtësie.
Kokë koncentrimi.

shpërndaje

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale