Tharese Flokesh Remington D5000 E51 Compact 1800 Zmadho

Tharese Flokesh Remington D5000 E51 Compact 1800

Produkt i ri

4 190 Lekë

Fuqia 1800 W.
Dizajn terheqës.
2 nivele shpejtësie.
3 nivele nxehtësie.
Buton për ajër të ftohtë.
Kokë koncentruese.
Sita hiqet dhe pastrohet lehtësisht.
2 vjet garanci.

shpërndaje

Fuqia1800W
Garancia2 vjet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale