Tharese Flokesh Remingtone D4444 E51 Shine Therapy Zmadho

Tharese Flokesh Remington D4444 E51 Shine Therapy

Produkt i ri

9 990 Lekë

Flokët me shkëlqim që gjithmonë keni ëndërruar do ti keni vetëm falë tharëses Remingtone D4444 E51 Shine Therapy


Fuqia 2000 W.
Ionizim për të parandaluar elektrizimin e flokëve.
Hidratant i pasur me vitamina i cili aktivizohet me anë të nxehtësisë dhe përhapet në flokë duke ju dhënë atyre shkëlqim.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia2000 Watt
Garancia2 vjet

Sitë qeramike e veshur me turmalinë për të bërë të mundur përhapjen e nxehtësisë në mënyrë të njëtrajtshme.
3 nivele nxehtësie
2 nivele shpejtësie.
2 depozita Shine Therapy të cilat përdoren nga 40 herë secila.
Kokë koncentrimi.
Garanci 2 vjet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale