Tharëse profesionale Pritech

Produkt i ri

4 790 Lekë

Tharëse flokësh profesionale


Fuqia: 2200 W.
Gjatësia e kordonit : 1.8 m
2 nivele shpejtësie.
3 nivele nxehtësie.
Aksesorët: koka e drejtë dhe difuzori.

shpërndaje

Fuqia2200 Watt

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale