Tharëse Profesionale Remington

Produkt i ri

4 990 Lekë

Flokë me shkëlqim mëndafshi si të krehur në sallon bukurie.


Fuqia 2000 W.
Sitë qeramike dhe ionike e veshur me turmalinë.
3 nivele nxehtësie.
2 nivele shpejtësie.
Opsion përdorimi ekologjik, kurseni energji duke e përdorur tharësen me temperaturë mesatare.
Buton për ajër të ftohtë.
Kokë koncentrimi.
Difuzor.
Sitë e cila hiqet dhe pastrohet lehtësisht.

shpërndaje

Fuqia2000 Watt

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale