Stilues flokesh GM-2906

GM-2906

Produkt i ri

990 Lekë

-1 000 Lekë

1 990 Lekë

shpërndaje

Mashe per floke me onde dhe kacurrela Gemei GM-2906

2 nivele nxehtesie

E pajisur edhe me furce

Kordon i rrotullueshem 360°

Fuqia 550 Watt

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale