Furçë e sheshtë Remington B95P E51 Keratin Therapy

Produkt i ri

1 590 Lekë

Furçë e sheshtë për flokë të drejtë e të lëmuar.
Gjerësia e furçës : 85mm.
Fije me përmbajtje keratine.
Përmbajtja e qeramikës bën që flokët të thahen më shpejt.
Dorezë e butë dhe e rehatshme për ta bëre proçesin më komod.

shpërndaje

Gjerësia85 mm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale