Makinë Rroje Remington R5150 E51 Dual Track Rotary

Produkt i ri

15 490 Lekë

Makinë rroje me një përkulje inovative e cila ndjek me kujdes konturet e fytyrës tuaj.

Më shumë detaje

shpërndaje

Garancia2 vjet

Makinë rroje me një përkulje inovative e cila ndjek me kujdes konturet e fytyrës tuaj.


3 koka: përshtatje me fytyrën për një rruajtje më komode.
Akse 360°  dhe teknologji fleksibël.
Tehe të veshura me titanium.
Përdoreni me ose pa kordon.
Mund të lahet.
Karikim i shpejtë, mjafton për një rruajtje.
Prerëse qimesh precize, për të realizuar edhe detajet më të vogla.
Tregues i rezervës së baterisë.
Dizajn ergonomik.
Furce pastrimi.
Kokë mbuluese/mbrojtëse.
2 vjet Garanci.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale