Makinë Rroje Remington R6150 E51 Dual Track Titanium

Produkt i ri

15 990 Lekë

Makinë rroje me një përkulje inovative i cili ndjek me kujdes konturet e fytyrës suaj.

Më shumë detaje

shpërndaje

EkranLCD
Orë pune90min
Garancia2 vjet

Makinë rroje me një përkulje inovative i cili ndjek me kujdes konturet e fytyrës suaj.


Tehe të veshur me titanium.
4 karakteristika të përparuara të kombinuara për të ofruar fleksibilitet ekstrem dhe rruajtje të shpejtë.
3 kokat lëvizin me saktësi ekstreme për kontakt të lartë në zonat konkave dhe konvekse të fytyrës.
Mund të lahet.
90 minuta për karikim të plotë.
Karikimi i shpejtë në 5 minuta.
Mund të përdoret 60 minuta vetëm me bateri.
Ekran LCD.
Çantë për të vendosur produktin teksa jeni në udhëtim.
Ka furçë pastrimi.
Garancia 2 vjet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale