Makinë Rroje Remington TF70 E51

Produkt i ri

2 490 Lekë

Kokë me 2 fletë metalike prerëse.
Përdoret me bateri(2 x AA të përfshira)
Deri në 60 minuta kohë pune.
Kapak dhe çelës On/Off.
Përdoret në të thatë.
2 vjet Garanci.

shpërndaje

Orë pune60min
Garancia2 vjet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale