Zbritje! Pastrues & Masazhues Fytyre 5 në 1 Zmadho

Pastrues & Masazhues Fytyre 5 në 1

Produkt i ri

1 190 Lekë

-800 Lekë

1 990 Lekë

Pastron thellë lëkurën dhe heq qelizat e vdekura.
Parandalon dhe redukton rrudhat.
Nxit rritjen e qelizave të shëndetshme të lëkurës.
Masazhues për hapjen e poreve.
Përdoret me bateri.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale