Pastrues Veshi WaxVac

Produkt i ri

990 Lekë

-300 Lekë

1 290 Lekë

Thuajini lamtumirë kunjave të veshëve, WaxVac është mënyra më e sigurtë për higjienën e veshëve tuaj.

Më shumë detaje

shpërndaje

Thuajini lamtumirë kunjave të veshëve, WaxVac është mënyra më e sigurtë për higjienën e veshëve tuaj.


Shumë praktik për t'u mbajtur në dorë dhe i thjeshtë në përdorim.
Tapa silikoni farmaceutike për të mos dëmtuar veshin.
Barriera e sigurisë e pengon pajisjen që të depërtojë më shumë sec duhet në vesh.
Dritë LED tek pjesa e pasme për të vështruar brendësinë e veshit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale