Masazhues fytyre - Energy Bar

Produkt i ri

1 590 Lekë

-400 Lekë

1 990 Lekë

Masazhuesi i fytyres qe ju stimulon qarkullimin e gjakut dhe prodhimin e kolagjenit do te jete miku me i mire i fytyres suaj.

Kjo pajisje kryen 6000 dridhje ne minute.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale