Blender Russell Hobbs 23180-56 Nutriboost

Produkt i ri

13 990 Lekë

Blenderi Nutriboost është pajisja më e domosdoshme në kuzhinën tuaj. Seti me 15 aksesorë ju ndihmon të bëni smoothie, salcë dhe supë në vetëm pak minuta.

Më shumë detaje

shpërndaje

Fuqia700 Watt
Lloji i TeheveÇeliku
KapacitetiNe Varesi te Gotave

Blenderi Nutriboost është pajisja më e domosdoshme në kuzhinën tuaj. Seti me 15 aksesorë ju ndihmon të bëni smoothie, salcë dhe supë në vetëm pak minuta.


Motor me fuqi 700W, dizajn elegant prej metali.
3 gota me kapacitet 700ml.
2 gota me kapacitet 350ml.
1 bazë me 4 tehe çeliku.
1 bazë me 2 tehe çeliku.
3 kapakë normalë.
1 kapak për t'a marrë me vete kudo.
1 kapak me vrima.
2 unaza për skajet e gotave.
Të gjitha pjesët lehtësisht të pastrueshme në lavastovilje.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale