Maskë E Zezë

Produkt i ri

790 Lekë

-1 200 Lekë

1 990 Lekë

Maskë e zezë për të hequr qafe pikat e zeza në fytyrën tuaj.

50 ml
E testuar klinikisht.
Përhapeni mbi lekurë (duke shmangur zonen rreth syve dhe vetullave). Prisni të thahet për 30 min, e me pas hiqeni në drejtimin nga mjekra për te balli.
E përshtatshme për tu përdorur edhe nga meshkujt (shmangni aplikimin mbi pjesë te fytyres ku keni qime).

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale