Makinë Qethëse Dixhitale Gm-801

Produkt i ri

2 990 Lekë

-2 000 Lekë

4 990 Lekë

shpërndaje

Makina qethëse Gemei 5 në 1.

Kokë specifike për qethje.
5 krehëra për gjatësi të ndryshme.
Kokë specifike për rruajtje.
Kokë specifike për modelimin e qimeve të imta.
Kokë për qimet e hundës dhe veshëve.
Platformë mbajtëse për makinën dhe aksesorët.
Ekran dixhital që tregon gjendjen e baterisë.
2 nivele shpejtësie.
Tehe çeliku që nuk ndryshken/ inoksi.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale