Multi Cooker Vitek

Produkt i ri

6 500 Lekë

Manual përdorimi në shqip.

Libër gatimi në shqip.
8 proçese të automatizuara.
Ekran dixhital dhe butona për përdorim të thjeshtë.
Kapacitet 5 litra.
Programim për fillimin e proçesit me kohë vonesë.
Kursen energji elektrike.
Stakim automatik pas mbarimit të proçesit.
Garanci 6 muaj.
Asistencë teknike për çdo problem dhe pjesë këmbimi kurdoherë.
Fuqia: 900W
Materiali: Çelik-Inoks

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale