Kanatjere Slim'nLift

Produkt i ri

1 990 Lekë

Kjo veshje eshte e perbere nga 12 pllakeza me thurje te vecante ne pjesen e barkut qe ushtrojne presion ne bark dhe i japin barkut pamjen e deshiruar.

Permasat Gjendje Relaksi dhe Hapje
S Chest: 27-62cm Length: 58-145cm
M Chest: 34-76cm Length: 58-145cm
L Chest: 40-82cm Length: 58-145cm
XL Chest: 46-96cm Length: 60-153cm
XXL Chest: 52-108cm Length: 60-153cm
XXXL Chest: 54-113cm Length: 60-153cm

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale