Tostier & Zgarë Sokany

Produkt i ri

3 990 Lekë

-1 000 Lekë

4 990 Lekë

Matrial qe nuk ngjit.
Nxehje e njetrajtshme ne te gjithe hapsiren e brendshme.
Paketimi permban dhe nje ene per t'u mbrojtur kunder cdo kullimi te padeshiruar gjate procesit.

Kontrollues temperature.
Drite treguese per ndezje dhe kur ushqimi eshte gati.

shpërndaje

    30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

    Rregjistrohu për Newsletter

    Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale