Çmim i reduktuar! Pilula Dietike Per Uljen E Oreksit – Phentramine 37.5 Mg Zmadho

Pilula Dietike Per Uljen E Oreksit – Phentramine 37.5 Mg

Produkt i ri

1 750 Lekë

-740 Lekë

2 490 Lekë

Forma: Zarf (flat pack)

Sasia: 30 Kapsula/zarfi

Mbulon nevojat e klientit nga 10-15 dite, ne varesi te perdorimit.

Më shumë detaje

shpërndaje

Bazat per krijimin e nje produkti shume te mire qe mundeson renien nga pesha e tepert jane:

Kontrolli i oreksit dhe Rritja e Metabolizmit,

Phentramine 37.5mg punon ne nje menyre te vecante, e cila ju ben me pak te uritur dhe ju jep energji pergjate gjithe dites.

Phentramine 37.5mg ka ne permbajtjen e saj perberes 100% natyral!

Phentramine 37.5mg eshte e rekomanduar per te dyja gjinite, femrat dhe meshkujt te cilet duan te bien nga pesha ne nje kohe te shkurter.

Phentramine 37.5mg merret pa rekomandim nga mjeku.

Per te arritur rezultate te kenaqshme duhet te ndiqni disa rregulla qe do t’ju ndihmojne per te rene nga pesha me shpejt dhe ne menyre te qendrueshme. Se pari duhet te rregulloni oraret e te ushqyerit. Hani 2-3 here ne dite rregullisht. Vakti i fundit duhet te jete perpara ores 21:00. Ne cdo vakt, limitoni brumerat, embelsirat dhe bulmetet, pasi perberesit e tyre jane te nje cilesie te ulet dhe permbajne shume vaj palme dhe shume sheqer. Beni 30-60min ne dite ecje ne menyre qe ingredientet e pilules te fillojne te djegin yndyrnat e keqija. Beni gjume te bollshem. Gjithashtu lini hapesire kohore midis kafes dhe te pilules, pasi vete pilula permban kafeine e cila mund t’ju jape dridhje nese konsumohen brenda nje kohe te shkurter.. Per fillestaret rekomandohet te pihet 1 pilule ne mengjes dhe nje para drekes, sa te mesohet trupi, e me pas te vazhdohet me 2 pilula ne mengjes, e 1 para drekes. Per ata qe kane probleme me pagjumesine, pilula e fundit te konsumohet perpara ores 15:00. Rekomandohet qe te pini uje bollshem (1-2 litra) pergjate gjithe kohes qe merrni kapsulat ne menyre qe te shmangni ndonje kunderefekt nga permbajtja e kafeines. Asnjehere mos e tejkaloni masen e 3 kapsulave ne nje dite.
Nuk rekomandohet per grate shtatzena ose me femije ne gji.

Permbajtja e nje kapsule:

  • Vitamin B3/Niacin - Vitamina B3 eshte quajtur shpesh si “molekula e mrekullise”. Vetite e saj perfshijne permiresimin e performances se aktivitetit ditor, nxitjen a aktivitetit metabolik, djegjen me te shpejte te dhjamit si dhe rrit sasine e HDL-se ne gjak.
  • L-Tyrosine - eshte nje aminoacid thelbesor, qe merr pjese ne prodhimin e disa prej hormoneve qe regullojne metabolizmin.
  • Kromi -  Ul oreksin, rrit energjine muskulare dhe trupore, pershpejton djegjen e yndyrnave, si dhe rregullon perthithjen e mineraleve
  • Caji Jeshil/Camellia sinensis – Nje komponent i cajit jeshil qe jo vetem “sulmon” dhjamin e brendshem qe mbulon organet por gjithashtu mbron trupin nga semundjet bakteriale.
  • Kafeina – cdo capsule Phentramine permban nje sasi kafeine  te barasvlefshme me sasine qe ndodhet ne 2-3 espresso, permbajtje e cila siguron qe ju te keni nje dite te kthjellet dhe plot energji.
  • Pjepri i hidhur - Ka dhene rezultate shume te mira ne qindra studime shkencore, ku efikasiteti i tij ne trajtimin e diabetit dhe komplikimet qe sjell kjo semundje (duke perfshire nefropatine, rezistencen ndaj insulines dhe kataraktin e syve) eshte vertetuar.

Efekti ansor jo-pozitiv me i zakonshem eshte perzierje stomaku kur perdoruesi pi shume kafe ne dite, kombinon kohen e marrjes se kapsules bashke me kafen, ose ne orare te peraferta, ose kur eshte intolerant ndaj kafeines. Per personat qe kane probleme me gjumin, rekomandohet qe kapsula e fundit te merret para ores 15:00, pasi ka mundesi t’i lere pa gjume, po e moren me vone.

Efekti anesor pozitiv me i zakonshem eshte qe te ben energjik pothuaj gjate gjithe dites, ne saje te miksimit te ingredienteve qe permban.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale